0541 622 34 56

Sosyal Medyada Biz}

Şehit ve Gazi Ailelerine %30 İndirim
Eskişehir Asansörlü Evden Eve Nakliyat olarak Şehit ve Gazi Ailelerimizin Eşyalarını %30 İşçilik İndirimi ile Taşıyor, Bu güzel Vatanımız için gözlerini kırpmadan fedakarlık yapan Kardeşlerimize ve Ailelerine Sosyal Sorumluluk Kampanyamız Kapsamında Destek Oluyoruz.
Diğer Sosyal Sorumluluklarımız İçin Tıklayınız

Eskişehir Asansörlü Nakliyat

Eskişehir Asansörlü Nakliyat

Eskişehir Evden Eve Asansörlü Nakliyat olarak sizlere Eskişehir genelinde Şehiriçi ve Şehirlerarası Nakliye’de Asansörlü Nakliyat hizmeti veriyoruz.

Eskişehir Asansörlü Evden Eve Nakliyat, Eskişehir Asansörlü Taşımacılık, Eskişehir Asansörlü Nakliye de sizlere garantili ve hesaplı taşıma hizmeti veriyoruz.

Eskişehir’in 14 İlçesinden Türkiye’nin 80 İline  Şehiriçi ve Şehirlerarası Nakliye hizmeti veriyoruz.

Eskişehir’in yerli ve tescilli nakliyat firması olarak sizlere sigortalı nakliyat hizmeti veriyoruz. Eşyalarının kısa mesafeden uzun mesafeye kadar mesafe ayrımı yapmaksızın eşyalarınızı ulusal sigorta firması üzerinden özel nakliye sigortası yapıyoruz.

Ambalajlama ve Paketleme ile alanında tecrübeli elemanlarımız ile eşyalarınızı ambalajlıyor ve paketliyoruz. Eşyalarınızın ücretsiz olarak montaj ve demonte işlemlerini yapıyoruz.

Eşyalarınızı geleneksel ve asansörlü nakliye sayesinde hızlı ve güvenli olarak taşıyoruz.

Asansörlü Nakliye sayesinde eşyalarınızı 2. Kattan 21. Kata kadar eşyalarınızı taşıyoruz.

Son model MDF kaplı kapalı tenteli araçlarımızla eşyalarınızı özenle araçlarımıza yerleştiriyor nakliyeye hazır hale getiriyoruz.

27 Temmuz 2016
1.870 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Nesrin dedi ki:

    Cok mennun kaldik Eskişehir de herkese tavsiye ediyorum

BİR YORUM YAZIN